Bucuria de a dărui

În cadrul proiectului „Bucuri de a dărui”, a fost rândul preșcolarilor de la GPN Nr 1 alături de  doamnele profesor pentru învățământul preșcolar Chirila Adela și Repede Maria, să dăruiască tradiționalul mărțișor elevilor din clasa a V-a A , coordonați de doamna dirigintă profesor Urcan Larisa.

Citeşte mai departe: Bucuria de a dărui

Părinţii viitorilor elevi din clasa pregătitoare, invitaţi la şcoală să vadă unde vor învăţa copiii

Dragi părinți vă așteptăm la Ziua Portilor Deschise, miercuri 06.03.2019, între orele 10-12, pentru a afla noutățile legate de înscrierea în clasa pregătitoare în anul școlar 2019-2020.

Citeşte mai departe: Părinţii viitorilor elevi din clasa pregătitoare, invitaţi la...